2023 YILI MALİ GENEL KURULUMUZU YAPTIK

2023 YILI MALİ GENEL KURULUMUZU YAPTIK

Vakfımızın 2023 yılı Mali ve İdari çalışmalarının görüşülüp oylandığı 28. Olağan Mali Genel Kurulumuz yapıldı.

2023 yılı faaliyetlerimizin ve Mali hesaplarımızın görüşüldüğü İklev Olağan Mali Genel Kurulu, duyurusu yapılan gündem uyarınca Karşıyaka Belediyesi Meclis salonunda 28 Mart 2024 tarihinde yapıldı. 

Vakıf Başkanımız Prof. Dr. H. Semih Güneş'in açış konuşmasının ardından, Kongre Divanı, Recai Acar'ın başkanlığında,  Ahmet Ertürk ve Nurten Akyazılılar'dan oluşturuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından 2023 yılı Faaliyet Raporu, görseller eşliğinde, vakfımız sekreteri Vehbi Moğol tarafından aktarıldı. Vakıf saymanı Doğan Çakır vakfımızın 2023 yılı mali tablolarını açıkladı. Denetim Kurulu adına Ali Şirin, 2023 yılı denetim raporunu sundu. Ayrı ayrı yapılan oylamalar sonucunda Mali ve idari bakımdan vakıf  yönetimiz ve denetim kurulumuz ibra edildi. 2024 yılı tahmini bütçesinin okunup kabul edilmesinden sonra yeni dönem için yönetim kuruluna parasal konularda yetki verilip, dilek ve temenniler maddesine geçildi. Görüş, düşünce ve temennilerin aktarıldığı konuşmalar sonrası bir genel kurulumuz daha sonlandı.

Vakfımız için başarılı geçen bir dönem sonrası 2024 yılının da vakfımızın ilerleme yılı olması dileklerimizle, vakfımıza emeği geçen, destek veren tüm dostlara yönetim kurulumuz olarak teşekkürlerimiz iletir, saygılar sunarız.

Genel Kurulumuzda fotoğraflar için:
https://photos.app.goo.gl/EHsCjyMY2kGH8HEZA

28.03.2024