27. SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI

27. SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURULUMUZ YAPILDI

Vakfımız İKLEV'in 2022 yılı çalışma ve hesaplarını kapsayan 27. Seçimli Olağan Genel Kurulu yapıldı. YÖNETİM ve denetim Kurulların mali ve idari yönden ibra edildiği genel kurulda mevcut yönetim tek değişiklikle yeniden seçildi.

Vakfımız İklev'in 27.seçimli, olağan genel kurulu 28 Mart 2023 tarihinde, Karşıyaka Belediyesi 7. kat, Meclis Salonunda yapıldı. Gündem uyarınca seçilen kongre divanınca yürütülen genel kurulda, 2022 yılı vakıf çalışma raporu, bilanço, mali tablolar ve denetim kurulunca hazırlanan denetim raporu okunup, görseller eşliğinde üyelere aktarıldı. Raporların ayrı ayrı oylanarak kabul edilmesi ve yönetim ile denetim kurullarının oybirliği ile  ibrasından sonra seçimlere geçildi. Yapılan Yönetim ve Denetim Kurullarının seçiminde, geçen 2 dönemdir görevde bulunan kurullar tek bir değişiklikle yeniden oybirliği ile seçilip, tekrar göreve getirildi. 2023 yılı tahmini bütçesinin kabulü ve ardından üyelerin dilek ve temennilerinden sonra birlikte söylenen lise marşımız ile genel kurulumuz sonlandı.

Seçilen yönetim kurulu toplanıp, vakıf senedimiz uyarınca, aralarından bir başkan, bir sekreter ve bir sayman üye belirleyip, Vakıf Yürütme Kurulunu seçerek göreve başlayacaktır. Yeni seçilen Yönetim ve Denetim Kurullarımıza yeni dönemde başarılar diler, genel kurula teşekkürlerimizi sunarız.
Genel Kuruldan fotoğraflar aşağıdaki linktedir TIKLAYIP izleyebilirsiniz :


https://photos.app.goo.gl/zGhT78GUFxgu7EDz9

05.04.2023