İKLEV 2022 MEZUNLAR BULUŞMASI YAPILDI

İKLEV 2022 MEZUNLAR BULUŞMASI YAPILDI

Pandemi nedeniyle iki yıldır yapılamayan, Vakfımız İKLEV'in her yıl düzenlediği Geleneksel Mezunlar Buluşması 05-06 Kasım 2022 hafta sonu Selçuk Pamucakta'ki, R ichmons Ephesus Resort Otelde yapıldı.

Pandemi nedeniyle iki yıldır yapılamayan, Vakfımız İKLEV'in her yıl düzenlediği Geleneksel Mezunlar Buluşması  05-06 Kasım 2022 hafta sonu Selçuk Pamucakta'ki, R ichmons Ephesus Resort Otelde yapıldı. Mezuniyetlerinin 40-50 ve 60 ncı yıllarını kutladığımız ve İklev onur plaketlerini alan mezunlarımızın yanısıra her dönemden Karşıyaka Liselilerin katıldığı buluşma, çoşkulu ve eğlenceli geçti. 1972 mezunu Vehbi Moğol'un dönem fotoğraflarından oluşan sunumu eşliğinde, Lisemiz mezunu ve emekli edebiyat öğretmeni, eğitimci yazar Yücel İzmirli'nin anlatımı ile Karşıyaka Lisemizin 107 yıllık tarihi  konuklarca ilgi ile izlendi. Ardından 40-50-60. ncı mezuniyet yıllarını kutlayan mezunlara plaketleri ve vakfa katkı sağlayan ve emeği geçenlere vakıf teşekkür belgeleri verildi. 
Akşam Gala Yemeğinde, Karşıyaka Liseli birbirinden değerli müzisyenlerin yaptıkları müzikler ve söylenen Lise Marşı ile  eğlence doruk noktasına ulaştı. Mezunların düzenlenen piyangoya yaptıkları katkı ile vakfımıza önemli bir maddi destek de sağlandı. Pazar günü çekilen toplu fotoğrafın ardından mezunlar gelecek yıl buluşmak üzere ayrıldılar.  Buluşmanın gerçekleşmesinde emeği geçen ve katkı koyan herkese vakıf yönetimi olarak teşekkürlerimizi sunarız.  
Buluşmadan  fotoğraflar ve kısa video görüntüleri  ekteki linktedir  :

https://photos.app.goo.gl/gawyw5QhDsEfWMDq5

06.11.2022