VAKFIMIZ YENİ BİNASINA KAVUŞTU

VAKFIMIZ YENİ BİNASINA KAVUŞTU

Vakfımız İKLEV ( İzmir Karşıyaka Lisesi Eğitim Vakfı) 25 nci yılında ilk taşınmazına kavuştu

Kurulduğu 1996 yılından bu yana değerli üyelerinin ve mezunlarımızın bağışları ile, kuruluş senedindeki amaçlarını gerçekleştirmeye yönelik, çalışmalarını sürdüren vakfımız, bu süre içerisinde, çeşitli  girişim ve uğraşlara rağmen bir türlü taşınmaz sahibi olamamıştı.

Yeniden göreve gelen vakıf yönetimimiz uzun zamandır sürdürülen  taşınmaz edinme çalışmalarını sonlandırmıştır. Lisemizin tarihi ana kapısının karşısında, Yaşar Aksoy (1850) Sokak No: 83 Daire: 1 Karşıyaka adresindeki daire, 12.04.2021 tarihinde tapudaki işlemleri  tamamlanarak, resmen vakfımız adına satın alınmıştır. 

Vakfımız faaliyetlerinde  yönetim ve etkinlik  merkezi olarak kullanılacağı ve ileriye dönük bir yatırım olacak bu dairenin satın alınması değerli üyelerimiz ve mezunlarımızın bağışlarıyla olmuştur. Bağışta bulunan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Şimdi en kısa zamanda yine Ortaklarımızın ve Karşıyaka Liselilerin bağışları ile taınmazımız iç düzenleme ve tefrişi yapılarak hizmete girecektir. Bu merkezimizin hizmete girmesiyle vakfımız daha da  büyüyecek, kurumsal değerini arttıracaktır.

Elbirliği ile yapacağınız değerli bağışlarınızı aşağıda belirtilen banka hesabımıza  bekler, saygılarımızı sunarız. 
Teşekkürlerimizle.


İKLEV Yönetim Kurulu

 

İKLEV (İzmir Karşıyaka Lisesi Eğitim Vakfı )  HESABI :
HALKBANK KARŞIYAKA ŞUBESİ
İBAN : TR40  0001  2009  7100  0016  0000  61

 

14.04.2021